Finnmarkshallen, toppbilde
 
  Startsiden
  Om hallen
  Timeoversikter
  Utstyr, rom o.l
  Priser
  Lenker
 
  Kontakt oss
  Gjestebok
 
  Nyhetsarkiv
 
SE HELGEUTLEIE
22.03 - 24.03
29.03 - 31.03
05.04 - 07.04
12.04 - 14.04
19.04 - 21.04
26.04 - 28.04
03.05 - 05.05
10.05 - 12.05
17.05 - 19.05
24.05 - 26.05
31.05 - 02.06
07.06 - 09.06
14.06 - 16.06
21.06 - 23.06
28.06 - 30.06
 
 
 

TELENORCUP 21 MARS

Av Tommy Hæggernæs 
16.03.2015
 
HER ER OPPSETTET FRA FOTBALLKRETSEN FOR TELENORCUPEN
-

FINNMARK FOTBALLKRETS

Administrasjonen                                                                                                                                          Oppdatert: 03.03.2015

 

 

TELENOR CUP JUNIOR MENN OG KVINNER 2015

 

PÅMELDTE LAG MENN:           Alta, Bossekop (BUL), Hammerfest (HFK), Hesseng, Hif/Stein, Honningsvåg, Kirkenes (KIF), Tvdalen (TIL)

 

Pulje A: BUL, HIF/Stein, KIF og TIL.            Pulje B: Alta, HFK, Hesseng og Honningsvåg.

 

PÅMELDTE LAG KVINNER:     Alta, Bossekop og Hesseng.

 

Lørdag 21. mars  – Finnmarkshallen  (2x20 min for menn og 2x20 for kvinner).

 

Kampoppsett:                                                           Kl.       Resultat          Dommer                                 AD 1                           AD 2

Kl. 08.00                     KIF                  - BUL              M         res.:                

Kl. 08.50                     Alta                 - Hesseng        M         res.:                

Kl. 09.40                     HIF/Stein         - TIL                M         res.:                            

Kl. 10.30                     HFK                - H.våg                        M         res.:    

Kl. 11.20                     Hesseng           - Alta               K         rs.:

Kl. 12.10                     TIL                  - KIF               M         res.:                

Kl. 13.00                     H.våg               - Alta               M         res.:                

Kl. 13.50                     HIF/Stein         - BUL              M         res.:                

Kl. 14.40                     Hesseng           - HFK              M         res.:    

Kl. 15.30                     BUL                - Hesseng        K         res.:    

Kl. 16.20                     BUL                - TIL                M         res.:                

Kl. 17.10                     HFK                - Alta               M         res.:                

Kl. 18.00                     KIF                  - HIF/Stein       M         res.:                

Kl. 18.50                     Hesseng           - H.våg                        M         res.:    

Kl. 19.40                     Alta                 - BUL              K         res.:

Kl. 20.30 Finale menn Vinner pulje A           - Vinner pulje B          res.:

Turneringsledere:                                                        Tlf.:    

 

Dommerkontakt:                                                        Tlf.:    

 

Jury:                            Leder:                                      Tlf.:    

                                   Medlem:         

                                   Medlem:         

                                   Vara:              

                                   Vara:              

 

Kiosk:                        

 

Speakertjeneste:                     

 

 

-

 

 

 

 



[Klikk på bilde for stor versjon]
Inni hallen Kjøkken/kafe
   Tlf: 78 43 07 67          Faks: 78 43 47 80       Adr: Skoleveien 6, 9510 Alta       E-post: post@finnmarkshallen.no        Daglig leder: Tommy Hæggernæs


Nettsidene er utviklet av
Datamann AS, 9550 Øksfjord