Finnmarkshallen, toppbilde
 
  Startsiden
  Om hallen
  Timeoversikter
  Utstyr, rom o.l
  Priser
  Lenker
 
  Kontakt oss
  Gjestebok
 
  Nyhetsarkiv
 
SE HELGEUTLEIE
23.11 - 25.11
30.11 - 02.12
07.12 - 09.12
14.12 - 16.12
21.12 - 23.12
28.12 - 30.12
04.01 - 06.01
11.01 - 13.01
18.01 - 20.01
25.01 - 27.01
01.02 - 03.02
08.02 - 10.02
15.02 - 17.02
22.02 - 24.02
01.03 - 03.03
 
 
 

TELENOR CUP JUNIOR MENN/DAMER GUTTER/JENTER

Av Tommy Hæggernæs 
13.03.2012
 
Lørdag 24 mars spilles kampene i Finnamrksahllen. Kommer enda en liten endring i oppsettet, da Honningsvåg har trekt laget sitt.
-

TELENOR CUP JUNIOR MENN/DAMER OG GUTTER/JENTER

 

 

PÅMELDTE LAG:

 

Gutter:           Alta, Bjørnevatn, BUL, Hesseng, HIF/Stein, Indrefjord, Kirkenes, Norild og Øksfjord..

 

Jenter:                        Alta,  Bjørnevatn, BUL, HIF/Stein, Hesseng.

 

Junior menn:  Alta, BUL, Hammerfest, Hesseng, Honningsvåg, Kirkenes.

 

Junior kvi.:     BUL, Hesseng, HIF/Stein.

 

 

KVALIFISERINGER:

 

Lørdag 24. mars  – Finnmarkshallen – kvalifisering jr menn (2x25) og jr. damer (2 x 25).

 

Pulje 1H:         Alta, HFK og Hesseng.             Pulje 2H:       BUL, Honningsvåg og KIF.         

 

Kampoppsett:

 

Kl. 08.30                     Alta                 - Hesseng        H         res.:    

Kl. 09.30                     BUL                - KIF                H         res.:    

Kl. 10.30                     BUL                - Hesseng        D         res.:    

Kl. 11.30                     HFK                - Hesseng        H         res.:    

Kl. 12.30                     H.våg              - KIF                H         res.:    

Kl. 13.30                     Hesseng           - HIF/Stein       D         res.:    

Kl. 14.30                     Alta                 - HFK              H         res.:    

Kl. 15.30                     BUL                - H.våg                        H         res.:

Kl. 16.30                     BUL                - HIF/Stein       D         res.:

Kl. 17.30                     Vinner 1H       - Vinner 2H     H         res.:

 

Vinner i klasse junior menn går til 1. runde NM. To beste i klasse junior damer går til 1. runde NM.

 

Lørdag 28. og (evt) søndag 29. april – Barentshallen – kvalifisering gutter og jenter.

 

Kampprogrammet utarbeides senere.

 

Vinnerne i begge klassene går til mellomrunden Nord-Norge.

 

 

 

 

FINNMARK FOTBALLKRETS

Administrasjonen                                                                   Oppdatert: 13.03.2012

 

 

TELENOR CUP JUNIOR MENN/DAMER OG GUTTER/JENTER

 

 

PÅMELDTE LAG:

 

Gutter:           Alta, Bjørnevatn, BUL, Hesseng, HIF/Stein, Kirkenes, Norild og Øksfjord..

 

Jenter:                        Alta,  Bjørnevatn, BUL, HIF/Stein, Hesseng.

 

Junior menn:  Alta, BUL, Hammerfest, Hesseng, Honningsvåg, Kirkenes.

 

Junior kvi.:     Hesseng, HIF/Stein (walk over til 1. runde, da BUL trakk sitt lag på grunn av treningssamling i Sverige).

 

 

KVALIFISERINGER:

 

Lørdag 24. mars  – Finnmarkshallen – kvalifisering jr menn (2x25).

 

Pulje 1H:         Alta, HFK og Hesseng.             Pulje 2H:       BUL, Honningsvåg og KIF.         

 

Kampoppsett:

 

Kl. 09.00                     Alta                 - Hesseng        H         res.:    

Kl. 10.00                     BUL                - KIF                H         res.:

                                   

Kl. 11.30                     HFK                - Hesseng        H         res.:    

Kl. 12.30                     H.våg              - KIF                H         res.:    

 

Kl. 14.00                     Alta                 - HFK              H         res.:    

Kl. 15.00                     BUL                - H.våg                        H         res.:

 

Kl. 17.00                     Vinner 1H       - Vinner 2H     H         res.:

 

Vinner i klasse junior menn går til 1. runde NM.

 

Lørdag 28. og (evt) søndag 29. april – Barentshallen – kvalifisering gutter og jenter.

 

Kampprogrammet utarbeides senere.

 

Vinnerne i begge klassene går til mellomrunden Nord-Norge.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 



[Klikk på bilde for stor versjon]
Inni hallen Kjøkken/kafe
   Tlf: 78 43 07 67          Faks: 78 43 47 80       Adr: Skoleveien 6, 9510 Alta       E-post: post@finnmarkshallen.no        Daglig leder: Tommy Hæggernæs


Nettsidene er utviklet av
Datamann AS, 9550 Øksfjord