Finnmarkshallen, toppbilde
 
  Startsiden
  Om hallen
  Timeoversikter
  Utstyr, rom o.l
  Priser
  Lenker
 
  Kontakt oss
  Gjestebok
 
  Nyhetsarkiv
 
SE HELGEUTLEIE
16.11 - 18.11
23.11 - 25.11
30.11 - 02.12
07.12 - 09.12
14.12 - 16.12
21.12 - 23.12
28.12 - 30.12
04.01 - 06.01
11.01 - 13.01
18.01 - 20.01
25.01 - 27.01
01.02 - 03.02
08.02 - 10.02
15.02 - 17.02
22.02 - 24.02
 
 
 

20 MARS ER DET MYE FOTBALL I HALLEN

Av Tommy Hæggernæs 
17.03.2010
 
TELENOR CUP GUTTER/JENTER OG JUNIOR MENN/DAMER 2010 OG NM-KVAL SENIOR MENN
-

FINNMARK FOTBALLKRETS

Administrasjonen                                                                   Oppdatert: 15.03.2010

 

TELENOR CUP GUTTER/JENTER OG JUNIOR MENN/DAMER 2010 OG

NM-KVAL SENIOR MENN

 

Gutter/jenter:            Etter endringene ser påmeldingen slik ut:

 

Gutter:                         Alta, BUL, Hesseng, HIF/Stein, Honningsvåg, Kirkenes, Nordlys, Norild og                                    Polarstjernen.

 

Jenter:              Alta,  Honningsvåg og Kirkenes.

 

På guttesiden avvikles kvalifisering øst (Barentshallen) og kvalifisering vest (Finnmarkshallen) og fylkesfinaler i Finnmakshallen.

 

På jentesiden avvikles  kvalifisering i Finnmarkshallen.

 

Junior menn/damer:  Etter endringene ser påmeldingen slik ut:

 

Junior menn:   Alta, HFK, KIF, Norild og PIL.

 

Junior damer:  Alta, BUL, Hesseng og HIF/Stein.

 

På junior menn siden avvikles kvalifisering øst (Barentshallen) og kvalifisering vest (Finnmarkshallen), og fylkesfinale i Finnmarkshallen.

 

På junior damer side avvikles kvalifisering i Finnmarkshallen.

 

KAMPPROGRAM

 

Søndag 14. februar – Barentshallen - gutter øst – 2 x 20 minutter.

 

Kl. 11.00                     Hesseng           - KIF               res.:     0 - 4

Kl. 11.50                     Polarstj                        - Norild                       res.:     0 - 5

Kl. 13.05                     KIF                  - Polarstj          res.:     1 - 0

Kl. 13.55                     Norild              - Hesseng        res.:     5 - 2

Kl. 15.10                     Hesseng           - Polarstj          res.:     1 - 4

Kl. 16.00                     KIF                  - Norild                       res.:     4 - 0

 

Vinner gutter øst (Kirkenes) spiller mot vinner gutter vest  i Finnmarkshallen lørdag 10. april, hvor vinneren av fylkesfinalen går til regional kvalifisering.

 

Lørdag 27. februar – Finnmarkshallen -  junior damer - 2 x 20 minutter.

 

Kl. 09.15                     Hesseng           - BUL              res.:     0 - 0

Kl. 10.10                     Alta                 - HIF/Stein       res.:     0 - 0    

Kl. 13.00                     Hesseng           - Alta               res.:     0 - 1

Kl. 13.50                     BUL                - HIF/Stein       res.:     0 - 1

Kl. 15.45                     HIF/Stein         - Hesseng        res.:     0 - 1

Kl. 16.35                     BUL                - Alta               res.:     0 – 1

 

Dermed endte alle lagene på 4 poeng og 1 – 1 i målforskjell. Innbyrdes oppgjør endte uavgjort.

Etter enighet med lagene, ble det foretatt loddtrekning om hvem som skulle møte hvem i straffesparkkonkurranse.

Straffesparkkonkurransen endte slik:

 

BUL    - Hesseng        1 – 3

Alta     - HIF/Stein       3 – 5

 

Dermed gikk HIF/Stein og Hesseng videre til 1. runde.

 

Lørdag 6. mars – Finnmarkshallen junior menn – 2 x 30 minutter.

 

Kl. 12.00                     Alta                 - HFK              res.:     7 – 1

 

Dermed går Alta videre og møter vinneren øst i Finnmarkshallen søndag 21. mars, hvor vinneren av fylkesfinalen går til NM 1. runde.

 

Lørdag 13. mars – Barentshallen junior menn.

 

Kirkenes          – Norild                                             res.:     3 – 1

 

 

Lørdag 20. mars – Finnmarkshallen gutter vest  - (2 x 20 min) og jenter – 2 x 25 minutter:

Kl. 09.00                    Alta                 - KIF               (jenter)
Kl 09.50                     BUL                - Alta               (gutter)
Kl. 10.40                     BUL                - Alta               (jenter)
Kl. 11.30                     KIF                  - H.våg            (jenter)
Kl. 12.20                     H.våg              - BUL              (gutter)
Kl. 13.10                     BUL                - KIF               (jenter)
Kl. 14.00                     Alta                 - HIF/Stein       (gutter)
Kl. 14.50                     H.våg              - Alta                (jenter)
Kl. 15.40                     BUL                - HIF/Stein       (gutter)
Kl. 16.30                     Alta                 - H.våg             (gutter)
Kl 17.20                      BUL                -  H.våg             (jenter)
Kl. 18.10                     HIF/Stein         - H.våg            (gutter)

Vinner jenter går til regional kvalifisering.

 

Vinner gutter vest spiller mot vinner gutter øst  i Finnmarkshallen lørdag 10. april, hvor vinneren av fylkesfinalen går til regional kvalifisering.

 

 Søndag 21. mars – Finnmarkshallen – fylkesfinale junior menn – 2 x 45 minutter.

 

Kl. 10.00                     Alta                 - Kirkenes

 

Lørdag 10. april – Finnmarkshallen – fylkesfinale gutter og NM-kval menn 1. runde:

 

Kl. 13.00                     Vinner  vest     - Vinner øst     (gutter)

Kl. 15.00                     Kval kamp 1 NM senior menn

Kl. 17.00                     Kval kamp 2 NM senior menn          

 

Søndag 11. april – Finnmarkshallen – NM-kval menn 2. runde:

 

Kl. 11.00                     Vinner kamp 1 – Vinner kamp 2       

                                   (med forbehold om NFFs godkjennelse).

 

 

RUNDEDATOER NM ALDERSBESTEMT 2010

 

NMJR-G19:     1. runde                      24. april

                        2. runde                      22. mai

                        3. runde                      12. juni

                        4. runde                      14. august

                        5. runde                      28. august

                        Semifinaler                 25. september

                        Finale                          31. oktober

 

NMJR-J19:      1. runde                      16. mai

                        2. runde                      13. juni

                        3. runde                      22. august

                        Semifinaler                 6. september

                        Finale                          23./24. oktober

 

NMJR-G16:     1. runde                      21. august

                        2. runde                      11. september

                        Semifinaler                 2. oktober

                        Finale                          16./17. oktober          

 

NMJR-J16:      1. runde                      15. august

                        2. runde                      22. august

                        Semifinaler                 12. september

                        Finale                          9./10. oktober            
-

 

 

 

 



[Klikk på bilde for stor versjon]
Inni hallen Kjøkken/kafe
   Tlf: 78 43 07 67          Faks: 78 43 47 80       Adr: Skoleveien 6, 9510 Alta       E-post: post@finnmarkshallen.no        Daglig leder: Tommy Hæggernæs


Nettsidene er utviklet av
Datamann AS, 9550 Øksfjord