Finnmarkshallen, toppbilde
 
  Startsiden
  Om hallen
  Timeoversikter
  Utstyr, rom o.l
  Priser
  Lenker
 
  Kontakt oss
  Gjestebok
 
  Nyhetsarkiv
 
SE HELGEUTLEIE
19.04 - 21.04
26.04 - 28.04
03.05 - 05.05
10.05 - 12.05
17.05 - 19.05
24.05 - 26.05
31.05 - 02.06
07.06 - 09.06
14.06 - 16.06
21.06 - 23.06
28.06 - 30.06
05.07 - 07.07
12.07 - 14.07
19.07 - 21.07
26.07 - 28.07
 
 
 

 

HELGEPLAN
FREDAG 10.05.2019
Kl. Aktivitetsrom FlerbrukshallBane 1 (100X60)Bane 2 (60X64)Bane 3 (40X40)Bane 4 (42X22)KlasseromSosialt rom
7:00-8:00  AIF Rekrutt   AIF Rekrutt     
8:00-9:00        
9:00-10:00        
10:00-11:00        
11:00-12:00        
12:00-13:00        
13:00-14:00        
14:00-15:00  Alta IF herrer fra 14:30  Alta IF herrer fra 14:30      
15:00-16:00  Alta IF herrer fra 14:30  Alta IF herrer fra 14:30  Finnmarkshallen AVGS    
16:00-17:00 Alta kommune Kulturkont       Andreas Dvy  
17:00-18:00 Alta kommune Kulturkont  Nerskogen IL G 13 AIF Aldersbestemt  Nerskogen IL G 13   Andreas Dvy  
18:00-19:00 Alta kommune Kulturkont  AIF junior herrer  AIF junior herrer     Andreas Dvy  
19:00-20:00  Finnmark Fotballkrets  Finnmark Fotballkrets  Finnmark Fotballkrets  Finnmark Fotballkrets    
20:00-21:00  Finnmark Fotballkrets  Finnmark Fotballkrets  Finnmark Fotballkrets  Finnmark Fotballkrets    
21:00-22:00        

LRDAG 11.05.2019
Kl. Aktivitetsrom FlerbrukshallBane 1 (100X60)Bane 2 (60X64)Bane 3 (40X40)Bane 4 (42X22)KlasseromSosialt rom
9:00-10:00       Andreas Dvy Konfirmasjon 
10:00-11:00       Andreas Dvy Konfirmasjon 
11:00-12:00  Nerskogen IL Seriekamper 2 7 er Nerskogen IL Seriekamper 2 7 er Nerskogen IL Seriekamper 2 7 er Nerskogen IL Seriekamper 2 7 er  Andreas Dvy Konfirmasjon 
12:00-13:00       Andreas Dvy Konfirmasjon 
13:00-14:00  Nerskogen IL Seriekamp J11 7er Nerskogen IL Seriekamp J11 7er Nerskogen IL Seriekamp J11 7er Nerskogen IL Seriekamp J11 7er  Andreas Dvy Konfirmasjon 
14:00-15:00  Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er  Andreas Dvy Konfirmasjon 
15:00-16:00  Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er Lise Lotte Lund Martnes AIF J 05 seriekamp 11er  Andreas Dvy Konfirmasjon 
16:00-17:00  Finnmark Friidrettskrets stevne Finnmark Friidrettskrets stevne Finnmark Friidrettskrets stevne Finnmark Friidrettskrets stevne  Andreas Dvy Konfirmasjon 
17:00-18:00  Finnmark Friidrettskrets stevne Finnmark Friidrettskrets stevne Finnmark Friidrettskrets stevne Finnmark Friidrettskrets stevne  Andreas Dvy Konfirmasjon 
18:00-19:00       Andreas Dvy Konfirmasjon 
19:00-20:00       Andreas Dvy Konfirmasjon 
20:00-21:00Anne Grethe Lillemoen Forberedelse konfirmasjon        
21:00-22:00Anne Grethe Lillemoen Forberedelse konfirmasjon        
22:00-23:00Anne Grethe Lillemoen Forberedelse konfirmasjon        
23:00-24:00        

SNDAG 12.05.2019
Kl. Aktivitetsrom FlerbrukshallBane 1 (100X60)Bane 2 (60X64)Bane 3 (40X40)Bane 4 (42X22)KlasseromSosialt rom
9:00-10:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon        
10:00-11:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon        
11:00-12:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon        
12:00-13:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon Sparebank1 Nord Norge        
13:00-14:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon Sparebank1 Nord Norge        
14:00-15:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon Sparebank1 Nord Norge  Alta IF herrer Seriekamp Sotra Alta IF herrer Seriekamp Sotra Alta IF herrer Seriekamp Sotra Alta IF herrer Seriekamp Sotra   
15:00-16:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon Sparebank1 Nord Norge  Alta IF herrer Seriekamp Sotra Alta IF herrer Seriekamp Sotra Alta IF herrer Seriekamp Sotra Alta IF herrer Seriekamp Sotra   
16:00-17:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon Sparebank1 Nord Norge  AIF Aldersbestemt   AIF Aldersbestemt  AIF Aldersbestemt    
17:00-18:00Anne Grethe Lillemoen fra 9:30 til 17:30 Konfirmasjon        
18:00-19:00  AIF Rekrutt  AIF Rekrutt  BUL fotball aldersbestemt     
19:00-20:00 Afghan fotballklubb  Tverrelvdalen fotb AB  Tverrelvdalen IL herrer  Tverrelvdalen fotb AB  Tverrelvdalen fotb AB    
20:00-21:00  Sara Trim   Sara Trim  Alta IF damer    
21:00-22:00  BUL oldboys  RIL herrer  BUL oldboys  Sndagsfotballen    
22:00-23:00        

 

 



[Klikk på bilde for stor versjon]
Inni hallen Kjkken/kafe
   Tlf: 78 43 07 67          Faks: 78 43 47 80       Adr: Skoleveien 6, 9510 Alta       E-post: post@finnmarkshallen.no        Daglig leder: Tommy Hggerns


Nettsidene er utviklet av
Datamann AS, 9550 Øksfjord